Jakost

Materiál

Dubové dřevo, použité při výrobě WoodShotů je výběrem z evropských dubových dřevin 2. třídy.

 

Dřevěný box je vyroben z pevného borovicového dřeva.

Nátěr

Olej, který na naše produkty používáme, je jeden z nejkvalitnějších na trhu. Konkrétně tvrdý voskový olej Osmo 3032 hedvábný polomatný.

Jedná se o bezbarvý nátěr na dřevo, založený na bázi přírodních olejů a vosků. Nátěrem tímto voskovým olejem je zajištěna nenáchylnost k zašpinění, odpuzuje vodu, je odolný oděru a příjemný na dotek.
Tento nátěr je šetrný ke dřevu s otevřenými póry, nepraská, neodlupuje se a neodprýskává.

Osmo Originial tvrdý voskový olej je odolný alkoholickým i nealkoholickým nápojům a odpovídá normě DIN 68861-1A. Tento suchý nátěr je nezávadný pro lidi, zvířata i rostliny, splňuje normy DIN 53160 (odolnost vůči slinám a potu).

Tímto nátěrem jsou ošetřené Shoty i vnější strany boxu.

Použití a údržba

Nemyjte za pomoci žádných čistících prostředků, saponátů nebo v myčce. Před prvním použitím Shoty propláchněte vodou aby došlo k odstranění všech drobných nečistot. Tekutinu nechte uvnitř jen po nezbytně dlouhou dobu.

Pro variantu Classic

Po použití zbytek tekutiny neodkladně vypijte nebo vylijte, vypláchněte vodou a osušte. Mějte prosím na paměti, že v opačném případě může dojít k nevratnému zbarvení či jinému poškození produktu. Reklamace způsobená tímto chybným použitím bohužel není možná.

Zpět do obchodu